Noah Cyrus zapowiada swój kolejny singiel! Poznaj szczegóły piosenki “Almost Famous”

Amerykańska aktorka i wokalistka Noah Cyrus kontynuuje przygotowania do premiery swojego debiutanckiego albumu. Młoda artystka od kilku miesięcy pracuje już na swój własny rachunek i skupia się na nagraniu premierowego materiału, którym ma nadzieję już wkrótce podbić muzyczny świat. Póki co jednak światło dzienne ujrzeć ma jej kolejny singiel, który fani mogli usłyszeć w wersji akustycznej jeszcze w zeszłym roku.

Utwór „Almost Famous” jest już kolejnym singlem promującym debiutancki album Noah Cyrus, który ukaże się podobno jeszcze w tym roku nakładem wytwórni RECORDS. Cyrus wykonała piosenkę jak dotąd jedynie w wersji akustycznej, a zadebiutowała ona w formie występu udostępnionego na jej kanale na YouTubie jeszcze w zeszłym roku. Teraz fani będą mieli okazję zapoznać się z wersją studyjną utworu, który trafi w ich ręce już w przyszły piątek, 4 sierpnia.

Noah Cyrus - Almost Famous single cover

Noah Cyrus / RECORDS

Przypomnijmy, że dotychczas Noah zaprezentowała trzy single z nadchodzącego krążka: “Make Me (Cry)”, “Stay Together” oraz “I’m Stuck”. Według wstępnych informacji wydawnictwo zatytułowane “NC-17” ma mieć swoją premierę jeszcze w tym roku, jednak Cyrus skupia się obecnie nad kompletowaniem materiału i projekt nie ma jeszcze ustalonej konkretnej daty premiery. “Almost Famous”, jeszcze w wersji akustycznej, możecie posłuchać poniżej. Jesteście ciekawi wersji studyjnej?

Udostępnij na Google Plus