To koniec ery “Digital Distortion”? | POPHEART.pl

Nie będzie więcej singli z “Digital Distortion” Iggy Azalei? “Jestem rozczarowana decyzją wytwórni”

Australijska raperka i wokalistka Iggy Azalea wyraźnie nie ma ostatnio szczęścia w muzycznym biznesie. Po kiepskim odbiorze piosenki „Mo Bounce” i komercyjnej porażce singla „Switch”, które ostatecznie nie zapewniły jej oczekiwanej popularności w związku z powrotem na scenę, Azalea stara się robić dobrą minę do złej gry i wciąż przygotowuje się do premiery swojego kolejnego albumu. Niestety to nie koniec złych informacji, gdyż raperka właśnie potwierdziła na Twitterze, że “Switch” było prawdopodobnie ostatnim singlem z jej nadchodzącego krążka.

Jeszcze niedawno Iggy Azalea zapowiadała, że w lipcu prawdopodobnie ukaże się jej kolejny singiel, który miał być ostatnią prostą przed premierą jej nadchodzącej płyty “Digital Distortion”. Wygląda jednak na to, że wytwórnia raperki ma zupełnie inne plany – artystka potwierdziła właśnie na Twitterze, że Steve Bartels, dyrektor generalny Def Jam, nie wyraził zgody na wydanie kolejnego singla. Nie oznacza to oczywiście anulowania samego projektu, jednak wszelkie działania promocyjne ograniczą się w tym momencie do wydanych niedawno piosenek “Mo Bounce” oraz “Switch”, które nie zapewniły jak dotąd Azalei pożądanego przez jej label rozgłosu.

Iggy Azalea o Digital Distortion

Iggy Azalea / cr: @IGGYAZALEA

 

Iggy Azalea o Digital Distortion

Iggy Azalea / cr: @IGGYAZALEA

Czy album „Digital Distortion” zostanie ostatecznie wydany? Przypomnijmy, że ostatnio wokół wydawnictwa dzieje się coraz więcej, jednak niekoniecznie są to wiadomości pozytywne: od wycieku kilku dem z pierwotnej wersji krążka, aż po kolejne przesunięcie jego daty premiery i anulowanie klipu do piosenki “Switch”. Warto wspomnieć, że sama zainteresowana też nie jest z tego tytułu zadowolona i dawała temu wyraz już wielokrotnie mówiąc, że jest zmęczona tematem albumu “Digital Distortion” i wolałaby rozpocząć kolejną erę w swojej karierze…

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Iggy Azalei wciąż zamyka reedycja jej pierwszej płyty zatytułowana „Reclassified”, która zawierała takie hity jak „Black Widow” nagrane z Ritą Orą czy jej największy jak dotąd hit „Fancy” zrealizowany z udziałem Charli XCX. W ramach promocji wydawnictwa “Digital Distortion” ukazały się jak dotąd trzy single: “Team”, “Mo Bounce” oraz “Switch” z udziałem Anitty. Kibicujecie Iggy w tym trudnym czasie?

Udostępnij na Google Plus