Niall Horan wyda swój solowy album w październiku

Na oficjalnej stronie Nialla Horana pojawiła się informacja, że jego debiutancki album będzie miał swoją premierę 20 października. 

Na debiutancki materiał byłego członka grupy One Direction przyjdzie nam poczekać do października. Ta informacja spotkała się z niezadowoleniem ze strony jego fanów na Twitterze, którzy chcieliby, aby album wokalisty jak najszybciej trafił do sprzedaży.

“Dałem sobie sporo czasu na zrobienie tego albumu. Byłem cały czas w studiu nagraniowym i miałem kontrolę nad wszystkim. Nad każdą melodią, każdym uderzeniem perkusji, dźwiękiem gitary – to było coś niesamowitego.” – powiedział Niall w jednym z ostatnich wywiadów.

Fani wokalisty obawiają się również, że premiera jego debiutanckiego krążka może nałożyć się z premierą nowego albumu Taylor Swift, której ostatnie trzy krążki miały swoją premierę pod koniec października. Czy tak również będzie w tym przypadku?

Przypominamy, że nadchodzące wydawnictwo Nialla promują do tej pory dwa single: wydany w 2016 roku “This Town” oraz “Slow Hands”, który miał swoją premierę w maju tego roku.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus