MTV reaktywuje kultowy program TRL

Na Twitterze amerykańskiej grupy mediowej Viacom, która zarządza stacją MTV, pojawiła się informacja, że już jesienią reaktywowany zostanie kultowy program stacji Total Request Live.

Program emitowany był przez 10 lat – od 1998 do 2008 roku. Artyści mogli w nim promować swoje najnowsze wydawnictwa, a publiczność wybierała najlepsze utwory, które emitowane były w stacji MTV. TRL szybko stał się ulubionym programem nastolatków i cieszył się bardzo dużą oglądalnością. Nawet emisja programu była dostosowana do nastoletnich widzów – TRL emitowany był w  godzinach, w których większość z nich wróciła właśnie ze szkoły do domu.

Przez program przewinęło się wiele największych gwiazd muzycznych takich jak Britney Spears, Backstreet Boys, Destiny’s Child, Eminem czy Mariah Carey. To właśnie ta ostatnia wokalistka na stałe wpisała się w historię programu, przez swoje załamanie psychiczne na antenie, kiedy to niespodziewanie wtargnęła do studia z wózkiem lodów.

“Każdy potrzebuje małej terapii i dziś to jest mój dzień – mówiła Mariah –  Chciałabym mieć chociaż jeden dzień wolny, kiedy mogłabym sobie popływać, patrzeć na tęczę, jeść lody i może nauczyłabym się jeździć na rowerze.”

Tydzień później Mariah trafiła do szpitala – przyczyną było załamanie nerwowe.

Zobaczcie, kilka innych niezapomnianych momentów z TRL.

 

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus