Mateusz Maga zapowiedział swój pierwszy koncert! Gdzie i kiedy wystąpi?

Mateusz Maga, który popularność zdobył dzięki udziałowi w programie “Top Model”, rozpoczyna swoją muzyczną karierę. Początkujący wokalista ogłosił datę i miejsce pierwszego koncertu. Poznaj szczegóły!

W styczniu 2017 roku Mateusz Maga zaprezentował swój debiutancki singiel “First Kiss”, który prawdopodobnie został zgłoszony do polskich preselekcji Konkursu Eurowizji 2017. Od tamtego czasu model cały czas pracował nad swoim wokalem oraz nowymi piosenkami, które już niedługo będziemy mogli usłyszeć. Mateusz Maga za pośrednictwem Instagrama podzielił się informacją, że już niedługo zagra swój pierwszy koncert w życiu. Show odbędzie się już 28 sierpnia w Chełmie Śląskim. “Będzie to dla mnie duże wyzwanie jako dla modela” – pisze wokalista.

Tak!! Zaczynamy! Modeling + Singing Już równo za miesiąc – wkraczam na scene muzyczna łącząc modeling i śpiew! Już 26 sierpnia mój koncert w Chełmie ŚląskimZaczynamy już o 19:00! ⏱ Jak mówi @koncertowa poczuj MAG(i)Ę na scenie Przygotowujemy kilka premierowych utworów Jak pewnie zauważyliście od kilku miesięcy, od kiedy pojawił się utwór FirstKiss zacząłem intensywnie przygotowywać swój wokal Nie ukrywam, że będzie to dla mnie duże wyzwanie jako dla modela. Z zespołem już wcześniej będziemy na próbach 26.08 Bookujcie termin i wbijajcie! Kto jest ze Śląska? Tagujcie znajomych My first concert will take place in Chełm Śląski in Poland. This concert will be on 28th August. Now or never! Tag your friend. picture: @patrycjatoczynska MUA: @kolorowekredki snap: @mateuszmaga

Post udostępniony przez Mateusz Maga (@mateuszmaga)

Udostępnij na Google Plus