Mariah nakręci o sobie serial autobiograficzny? O jej drodze do sławy…

Amerykańska wokalistka Mariah Carey jest bez wątpienia królową robienia wokół siebie zamieszania w mediach. Artystka znana jest ostatnio już nie tylko ze swoich nieprzeciętnych muzycznych osiągnięć, lecz także z dość kontrowersyjnych pomysłów na ożywienie swojej kariery, które nie zawsze przynoszą zamierzone skutki. Najnowszym projektem, nad którym Carey podobno już rozpoczęła pracę, jest serial autobiograficzny o jej drodze do sławy… Chcecie to zobaczyć?

Mariah Carey wyraźnie nie ma ostatnio szczęścia. Po porażce jej ostatniego singla “I Don’t” i wdawaniu się w liczne pyskówki z koleżankami z branży, których, według jej własnych słów, “nie zna” podobnie jak Jennifer Lopez, diwa wpadła na kolejny pomysł mający przywrócić jej gwieździe trochę dawnego blasku. Jak donosi portal Deadline, Carey została już podobno jedną z producentek wykonawczych najnowszej produkcji dla amerykańskiego kanału Starz, która ma być inspirowana jej życiem i licznymi sukcesami. Historia ma mieć swój początek w momencie gdy Mariah miała 16 lat i przedstawiać jej drogę do sławy. Scenariusz produkcji powstanie dzięki Ninie Colman, a w reżyserii i realizacji projektu pomóc mają artystce jej przyjaciel Brett Ratner i menadżerka Stella Bulochnikov.

Nie jest to oczywiście pierwszy występ wokalistki na szklanym ekranie, która pojawiała się wielokrotnie w różnych produkcjach telewizyjnych oraz talent show, jednak fani podchodzą do jej pomysłu dość sceptycznie. Gwiazda była już w przeszłości wielokrotnie krytykowana za swoje umiejętności aktorskie i niezbyt udane próby rozpoczęcia kariery w telewizji – pamiętacie wydany w 2001 roku film “Glitter” z udziałem Carey? Biorąc pod uwagę komercyjną klapę produkcji i jej wielokrotną obecność na listach najgorszych filmów wszech czasów Mariah sama prawdopodobnie wolałaby o nim zapomnieć…

Metacritic - "Glitter"

14/100 – Metacritic o filmie “Glitter” / Metacritic

Rotten Tomatoes o "Glitter"

7% – Rotten Tomatoes o “Glitter” / Rotten Tomatoes

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus