Major Lazer prezentują teledysk do singla “Know No Better”! Gościnnie Travis Scott, Quavo i Camila Cabello

Amerykańskie trio Major Lazer kontynuuje promocje związane z wydaną niedawno EP-ką “Know No Better”. Grupa nadal dopracowuje materiał na nadchodzący czwarty studyjny album, a w międzyczasie panowie skupili się także na swojej festiwalowej trasie koncertowej, która według najnowszych informacji zakończyć się ma występem w Argentynie w grudniu tego roku. Trio nie zaniedbuje jednak także promocji swojego nowego projektu – panowie zaprezentowali właśnie teledysk do singla “Know No Better”!

Piosenka “Know No Better” promuje najnowszą EP-kę Major Lazer o tym samym tytule, a sam utwór ma znaleźć się również na ich nadchodzącym albumie “Music Is the Weapon”, który trafić ma do sprzedaży jeszcze w 2017 roku. W kawałku oraz zrealizowanym do niego teledysku pojawiają się także zaproszeni przez trio goście: raperzy Travis Scott i Quavo, a także była członkini grupy Fifth Harmony Camila Cabello. Warto wspomnieć, że sama piosenka zadebiutowała w sieci jeszcze na początku czerwca, natomiast klip pojawił się 11 lipca na oficjalnym kanale grupy w serwisie YouTube.

Przypomnijmy, że Major Lazer mają jak dotąd w swoim dorobku trzy studyjne krążki, z których ostatni, „Peace Is The Mission”, ukazał się jeszcze w 2015 roku. Wydawnictwo „Music Is the Weapon” po wielu opóźnieniach trafić ma w końcu w nasze ręce już w tym roku nakładem wytwórni Mad Decent, jednak nie znamy jeszcze w tym momencie dokładnych szczegółów płyty. Teledysk do utworu „Know No Better” prezentujemy Wam poniżej. Czekacie na nowy album Major Lazer?

Udostępnij na Google Plus