macklemore-glorious-mv

Macklemore prezentuje teledysk do “Glorious”!

Amerykański raper Ben Haggerty, szerzej znany jako Macklemore, pracuje aktualnie nad swoim solowym albumem, który swoją premierę będzie mieć już niedługo. Po dziewięciu latach współpracy z Ryanem Lewisem, z którym wspólnie wydali dwa albumy, zgodnie postanowili odpocząć od siebie i spróbować swoich sił w solowych projektach. Efektem tego jest właśnie najnowszy utwór rapera “Glorious” nagrany z wokalistką Skylar Grey, do którego został również właśnie wydany teledysk!

Macklemore znany jest szerszej publice za sprawą takich hitów jak “Thrift Shop” czy “Can’t Hold Us” wydanych w duecie z producentem Ryanem Lewisem (Macklemore & Ryan Lewis). Raper skupił się teraz na swoim solowym projekcie co zaowocowało w nowy utwór, o którym pisaliśmy jakiś czas temu. “Glorious” to najnowszy singiel artysty z gościnnym udziałem wokalistki Skylar Grey, za którego produkcję odpowiedzialny jest Budo. Sam klip został wyreżyserowany przez Jasona Koeniga, z którym raper współpracował już przy okazji poprzednich singli. W teledysku występują Macklemore i jego babcia Helen, a wizualna odsłona utworu dedykowana jest  z okazji jej setnych urodzin.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię rapera zamyka album “This Unrully Mess I’ve Made” nagrany jeszcze w duecie z Ryanem Lewisem, który dotarł do czwartego miejsca zestawienia listy Billboard 200. Jak Wam się podoba najnowszy teledysk Macklemore’a?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus