Louis Tomlinson zapowiada kolejny solowy singiel! Poznaj szczegóły piosenki “Back to You” z udziałem Bebe Rexhy

Brytyjski wokalista i autor tekstów Louis Tomlinson rozpoczyna przygotowania do zapowiadanej od niedawna kariery solowej! Po wydanym w zeszłym roku singlu “Just Hold On” nagranym ze znanym DJ-em Stevem Aokim, z którego premierą nie szły w parze niestety żadne większe działania promocyjne, członek grupy One Direction skupił się na pracach nad kolejnymi solowymi kompozycjami. Jedną z nich usłyszymy już w ciągu najbliższych tygodni, a gościnnie zaśpiewa w nim także inna znana gwiazda. Gotowi?

Piosenka “Back To You” została już potwierdzona jako kolejny solowy singiel Louisa Tomlinsona, który ma trafić w ręce fanów wokalisty już 21 lipca nakładem jego własnej wytwórni Triple String Ltd. Utwór znaleźć się ma również na solowym albumie Tomlinsona, który artysta planuje wydać prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Gościnnie w singlu pojawią się także amerykańska wokalistka Bebe Rexha, która jakiś czas temu potwierdziła współpracę z Louisem podczas odpowiadania na pytania fanów na Instagramie, oraz brytyjski DJ i producent Digital Farm Animals. Do “Back To You” postanie prawdopodobnie także teledysk, jednak nie ma jeszcze na ten temat żadnych potwierdzonych informacji.

Przypomnijmy, że Louis Tomlinson karierę wokalisty rozpoczynał razem z pozostałymi członkami zespołu One Direction, z którymi wydał łącznie pięć studyjnych płyt. Był on także drugim członkiem grupy, po Niallu Horanie, który wydał swój solowy utwór po ogłoszeniu przez grupę zawieszenia działalności. Krótką zapowiedź singla “Back To You” prezentujemy Wam poniżej. Czekacie na całość utworu? Trzymacie kciuki za solową karierę Louisa?

July 21st

Post udostępniony przez Louis Tomlinson (@louist91)

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus