Oświadczenie Linkin Park w sprawie śmierci Chestera Benningtona | POPHEART.pl

Linkin Park napisali pożegnalny list do Chestera Benningtona!

Kilka dni temu świat obiegła straszna wiadomość – Chester Bennington nie żyje. Lider zespołu Linkin Park popełnił samobójstwo w swoim domu w Los Angeles. Pozostali członkowie grupy postanowili napisać krótki list do swojego przyjaciela.

20 lipca w godzinach wieczornych polskiego czasu pojawiła się informacja o śmierci Chestera Benningtona – wokalisty grupy Linkin Park. Dzień później koroner potwierdził pojawiające się informacje – piosenkarz powiesił się we własnym domu. Na oficjalne oświadczenie zespołu musieliśmy poczekać kilka dni. Muzycy napisali pożegnalny list do Chestera Benningtona i opublikowali go na swoich profilach w mediach społecznościowych.

“Nasze serca są złamane (…) Talinda (żona Chestera – przyp. red.) i rodzina doceniają to i chcą, żeby świat wiedział, że byłeś najlepszym mężem, synem i ojcem. (…) Twoja nieobecność pozostawiła pustkę, która nigdy nie będzie zapełniona (…) Nasza miłość do tworzenia i wykonywania muzyki nie wygasła. Chociaż nie wiemy jaka jest nasza przyszłość, wiemy, że nasze życia stały się lepsze dzięki Tobie. Dziękujemy za ten dar. Kochamy Cię i bardzo tęsknimy! “

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus