Lana Del Rey zrezygnowała z umieszczenia niektórych utworów na “Lust For Life”, bo były… “zbyt radosne”!

Do premiery najnowszego albumu amerykańskiej wokalistki Lany Del Rey pozostał zaledwie tydzień! Po premierze dotychczasowych singli „Love” oraz „Lust For Life” fani długo czekali na szczegóły dotyczące nowej płyty, jednak odliczanie powoli dobiega końca i o wydawnictwie wiemy już w tym momencie praktycznie wszystko. Na temat swojego kolejnego krążka artystka wypowiedziała się także w trakcie jednego z ostatnich wywiadów, w którym zdradziła m.in. dlaczego postanowiła odrzucić niektóre z nagranych piosenek.

Na premierę wydawnictwa “Lust For Life” fanom Lany Del Rey przyszło czekać niemal dwa lata, jednak już w przyszłym tygodniu trafi on w końcu na sklepowe półki. Jednym z najbardziej emocjonujących momentów ostatnich dni było bez wątpienia ogłoszenie finalnej tracklisty płyty, która jednak nie objęła ostatecznie kilku utworów, o których Lana wspominała wielokrotnie przy wielu okazjach. Mowa oczywiście między innymi o piosenkach “Yosemite” oraz “Roses Bloom For You”, których nieobecność na ostatecznym spisie utworów zaskoczyła fanów. Fakt ten skomentowała nawet sama artystka w jednym z ostatnich wywiadów tłumacząc, że nie znalazły się one na wydawnictwie, ponieważ były… “zbyt radosne”!

To tak bardzo w moim stylu. “Yosemite” to piosenka, o której mówiłam we wszystkich wywiadach, w internecie, no wszędzie, a teraz nie ma go na płycie. Dlaczego? Był zbyt radosny. Jeszcze nie jesteśmy w tym momencie… Cały czas docieramy do momentu, o którym śpiewam w “Yosemite”, ale to jeszcze nie jest teraz. (…) Myślałam, że kończąc tę płytę będę w zupełnie innym miejscu. Taki zwrot o 180 stopni, jednak potem zrozumiałam, że wciąż muszę jeszcze wiele rzeczy przemyśleć. “Yosemite” było bardziej tym idealistycznym powrotem na łono natury, w którym personalnie się zanurzyłam…

W tym samym wywiadzie Lana potwierdziła także, że, podobnie jak w przypadku “Honeymoon”, “Lust For Life” również nie będzie posiadał edycji deluxe. Artystka rozważała również wyruszenie w trasę koncertową z innym artystką, tak jak miało to miejsce w przypadku jej trasy z Courtney Love, a w roli jej towarzyszki widziałaby najchętniej Marinę and the Diamonds. Dowiedzieliśmy się również, że Del Rey nagrała sporo utworów z grupą The Last Shadow Puppets, jednak nie wie jeszcze czy kiedykolwiek ujrzą one światło dzienne.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię gwiazdy zamyka krążek „Honeymoon”, który trafił do sprzedaży jeszcze we wrześniu 2015 roku. Nową płytę promowały jak dotąd single „Love” oraz „Lust For Life” z udziałem kanadyjskiego wokalisty The Weeknda, a także przedpremierowe kompozycje „Summer Bummer” i „Groupie Love”. Zapis wywiadu, w którym mowa o utworze “Yosemite” pozostawiamy Wam do odsłuchu poniżej. Czekacie na “Lust For Life”?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus