Lana Del Rey do fanów: “Wy małe K**WY” | POPHEART.pl

Lana Del Rey do fanów na Twitterze: “Wy małe K**WY”

Premiera najnowszego albumu amerykańskiej wokalistki Lany Del Rey to bez wątpienia jedno z największych wydarzeń tego roku w muzyce popularnej! Po premierze dotychczasowych singli „Love” oraz „Lust For Life” fani otrzymali niedawno dwie kolejne kompozycje – “Summer Bummer” oraz “Groupie Love”, które miały pomóc im w cierpliwym oczekiwaniu na ten wielki moment. Do premiery pozostało już niewiele czasu, jednak dziś w godzinach porannych doszło na Twitterze do sytuacji, o której huczy już cały internet. Co się stało?

Do premiery najnowszego albumu Lany Del Rey zatytułowanego “Lust For Life” pozostały jeszcze tylko niecałe trzy dni. Zarówno piosenkarce jak i jej sztabowi bardzo zależało na powstrzymaniu wszelkich ewentualnych przecieków, jednak ostatecznie na Twitterze zaczęły się dziś pojawiać nielegalne linki do pobrania premierowych kompozycji z krążka, o czym jeden z fanów postanowił poinformować swoich znajomych pisząc “Omg, L4L (“Lust For Life” – przyp.red.) wyciekło, do zobaczenia za godzinę”Lana trafiła na jego post i tym razem nie przebierała w słowach!

Omg, L4L (“Lust For Life” – przyp.red.) wyciekło, do zobaczenia za godzinę
LDR: Wy małe k**wy
Chcesz link? Zgłoś to
LDR: Ok, gdzie to jest?
Link jest już usunięty Lana, nie martw się
LDR: Lepiej żeby tak było

Pozostaje mieć nadzieję, że ta sytuacja nie odbije się negatywnie na sprzedaży albumu. Przypomnijmy, że najnowszy album wokalistki zawierać będzie łącznie szesnaście premierowych kompozycji, a do współpracy nad wybranymi kompozycjami artystka zaprosiła m.in. The Weeknda, A$AP Rocky’ego czy Stevie Nicks. Nową płytę Lany w przedsprzedaży możecie zamówić TUTAJ.

Udostępnij na Google Plus