Kraków Live Festival 2017 coraz bliżej!

Już za niecałe 3 tygodnie (18-19 sierpnia 2017) startuje kolejna odsłona Kraków Live Festival. Obok Orange Warsaw Festival oraz Open’era ten organizowany cyklicznie w Krakowie event wymieniany jest jako jeden z większych i ważniejszych polskich festiwali muzycznych. Nic więc dziwnego, że emocje rosną w miarę odsłaniania się line-up’u artystów występujących w ramach 11. edycji imprezy. 

Travis Scott oraz Nick Murphy (znany wcześniej jako Chet Faker) potwierdzili oficjalnie swój udział w wydarzeniu. Artyści wystąpią odpowiednio 18 i 19 sierpnia. Headlinerką tegorocznego festiwalu została Lana Del Rey, której najnowsze wydawnictwo “Lust For Life” ma szansę zadebiutować na szczycie listy Billboard 200. Obok wyżej wymienionych panów i autorki hitu “Summertime Sadness” w Krakowie usłyszymy także Alt-J, Birdy, Ellie Goulding i Wiza Khalifę. Nie zabraknie także polskich artystów. Podczas dwóch dni festiwalowych zaprezentują się Pezet, Ten Typ Mes, Pablopavo i Ludziki, Piotr Zioła, Ralph Kaminski, Bovska i Holak.

Marka Live Music Festival należy do agencji AlterArt i istnieje od 2006 roku, kiedy to odbyła się pierwsza edycja imprezy — Coke Live Music Festival. Pod takim szyldem festiwal organizowano w latach 2006-2013. W roku 2014 sponsor tytularny całego eventu – Coca-Cola – wycofał się z dalszej współpracy, a impreza nie odbyła się. Rok później, już jako Kraków Live Festival, wydarzenie wróciło na muzyczną mapę Polski i jest na niej stale obecne.

Jakie są wasze opinie na temat Kraków Live Festival? Wybieracie się w tym roku na któryś z koncertów?

Udostępnij na Google Plus