Koncert Red Hot Chili Peppers już w lipcu w Krakowie!

Red Hot Chili Peppers zapowiadają swój wielki powrót do Polski! Już 25 lipca na Stadionie Cracovii kapela wystąpi w ramach światowej trasy koncertowej promującej nowy, jedenasty album studyjny zatytułowany “The Getaway”. Podczas koncertu nie zabraknie również największych hitów z ponad 30-letniej działalności rockowo-funkowej grupy.

Red Hot Chili Peppers to jeden z najbardziej spektakularnych i odnoszących sukces zespołów w historii rocka. Wokalista Anthony Kiedis, basista Flea, perkusista Chad Smith i gitarzysta Josh Klinghoffer sprzedali ponad 60 mln. płyt, w tym ponad pięć multi-platynowych albumów. Zdobyli wspólnie sześć statuetek Grammy.

Ostatni album “The Getaway” został wydany przez Warner Bros. w 2016 roku. Producentami albumu jest Danger Mouse i Nigel Godrich. Pierwszy singiel z tego krążka zatytułowany “Dark Necessities swoją premierę miał w maju ubiegłego roku.

Bilety w cenach od 179 zł do 499 zł dostępne są jeszcze w sprzedaży!

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus