Shakira & Nicky Jam

Kolejny singiel z nowego albumu Shakiry już wybrany! Która piosenka będzie teraz promować “El Dorado”?

Kolumbijska piosenkarka i autorka tekstów Shakira kontynuuje promocje związane ze swoim najnowszym studyjnym albumem. Ostatni singiel z najnowszego wydawnictwa wokalistki, „Me Enamoré”, trafił w ręce fanów jeszcze w kwietniu tego roku i szybko podbił listy przebojów na całym świecie, w tym również w Polsce. Nic zatem dziwnego, że artystka jest już podobno w trakcie prac nad teledyskiem do kolejnego singla, co właśnie potwierdził współautor rzeczonego nagrania. Czy właśnie ten utwór będzie hitem tegorocznych wakacji?

“Perro Fiel” zostało właśnie potwierdzone jako kolejny singiel Shakiry z wydawnictwa “El Dorado”, które trafiło do sklepów w maju tego roku nakładem Sony Music Latin. Współautorem nagrania, który oficjalnie ogłosił wybór piosenki jako następnego utworu promocyjnego z albumu, jest amerykański piosenkarz i tekściarz Nicky Jam. Według słów artysty teledysk do “Perro Fiel” został już zrealizowany i  będzie miał swoją premierę prawdopodobnie już wkrótce. Będzie to jak dotąd trzeci singiel z nowego wydawnictwa kolumbijskiej gwiazdy.

Przypomnijmy, że jedenasty studyjny album Shakiry, “El Dorado”, trafił do sprzedaży 26 maja tego roku. W trakcie promocji swojego nowego krążka jest również Nicky Jam – jego siódma płyta, “Fenix”, ukazała się w styczniu i znalazły się na niej efekty współpracy wokalisty z takimi gwiazdami jak Enrique Iglesias, Daddy Yankee czy J Balvin. Nagrania “Perro Fiel” możecie oczywiście posłuchać poniżej. Dobry wybór na kolejny singiel?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus