Kiesza w klipie do utworu “Give it to the Moment”!

Kanadyjska wokalistka Kiesa Rae Ellestad, znana szerszej publiczności jako Kiesza, po wielkim sukcesie swojego singla “Hideaway” oraz późniejszym wydaniu albumu “Sound of a Woman” w 2014 roku nie kazała długo na siebie czekać i podzieliła się ze słuchaczami premierowymi utworami. Utwór “Give it to the Moment” wydany w 2015 roku oraz tegoroczny “Dearly Beloved” zapowiadają drugi album artystki, który prawdopodobnie  swoją premierę będzie mieć w tym roku. Tymczasem dziś, prawie dwa lata po wydaniu, swoją premierę miał klip do utworu “Give it to the Moment”!

Piosenka “Give it to the Moment” powstała we współpracy z amerykańskim producentem muzycznym Djemba Djemba, zaś za warstwę liryczną odpowiedzialni są sama wokalistka i Andrew Swanson. Utwór miał zwiastować drugi album Kieszy, jednak z premierowym singlem nie były związane żadne działania promocyjne. Dopiero dziś, po prawie dwóch latach od premiery piosenki, artystka postanowiła wydać do niej klip. Za reżyserię wizualnej odsłony utworu odpowiadają Kiesza, Ljuba Castot oraz Mike Parenteau.

Przypomnijmy, że kanadyjska wokalistka Kiesza zdobyła popularność swoim jak dotąd największym hitem ‘Hideaway” z 2014 roku, który zdobył szczyty list przebojów w wielu krajach, m.in. w Belgii, we Włoszech, w Wielkiej Brytanii czy w Rosji. Poniżej prezentujemy teledysk do utworu “Give it to the Moment”. Jak Wam się podoba klip i czy czekacie na nowy album artystki?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus