nicki-nm4

Kiedy orientacyjnie ukaże się nowy album Nicki Minaj i kogo na nim usłyszymy? Poznaj szczegóły!

Nicki Minaj, amerykańska raperka i piosenkarka, już od jakiegoś czasu przygotowuje i dopracowuje materiał na swój czwarty album. Artystka co jakiś czas pojawia się na listach przebojów czy to za sprawą kolaboracji z innymi wykonawcami, czy tak jak to miało miejsce w marcu przy wydaniu swoich trzech singli jednocześnie. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale już wkrótce raperka może nam zaserwować główne danie. Jesteście głodni szczegółów?

Nicki Minaj od dłuższego czasu szlifuje materiał na swój czwarty studyjny krążek o czym powiadamiała w wielu wywiadach. Raperka ciężko pracuje i w miarę upływu czasu zdradza mniejsze lub większe szczegóły dotyczące jej niewydanego jeszcze wydawnictwa. W jednym z ostatnich wywiadów z DJ-em Whoo Kid artystka o swoim nowym dziele mówi jako najlepszym albumie w swojej karierze utrzymanym w stylistyce klasycznego hip-hopu, którego słuchacze nigdy nie zapomną. W ostatnich dniach w sieci pojawiły się również spekulacje na temat kolaboracji z amerykańską raperką Triną, które podsyca sama zainteresowana swoją aktywnością na Twitterze:

Nicki o kolaboracji z Triną

Nicki Minaj / cr: @NICKIMINAJ

W sieci krąży również wiele spekulacji oraz plotek na temat domniemanej daty premiery albumu Nicki oraz kolaboracji, które miałyby się znaleźć na krążku. Wśród najczęściej wymienianych są wspomniana wcześniej Trina jak również wokalistka Alicia Keys, z którą raperka już wcześniej współpracowała m.in. przy piosence “Girl on Fire” z 2014 roku oraz utworze DJ-a Khaleda, “Nobody” z jego niedawno wydanego albumu.  W przypadku daty wydania krążka spekulacje oscylują między listopadem, a grudniem, co potwierdzałoby zaawansowane stadium prac nad wydawnictwem.

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album Nicki, “The Pinkprint”, ukazał się jeszcze w 2014 roku i wygenerował takie hity jak “Anaconda”, “Only” czy “The Night Is Still Young”. Na kolejne wydawnictwo raperki przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ale #NM4 zbliża się wielkimi krokami i jest bliżej niż się to mogło wydawać! Czekacie na nowy album Nicki i kogo chcielibyście na nim usłyszeć?

Udostępnij na Google Plus