Kesha prezentuje teledysk do piosenki “Woman”! Zobacz nowy klip wokalistki

Wielki muzyczny powrót amerykańskiej wokalistki Keshy powoli staje się faktem! Ostatnie kilkanaście miesięcy upłynęło artystce na batalii sądowej z jej byłym producentem Dr Lukiem, który jednak ostatecznie pozostał osobą decyzyjną w sprawie jej kariery, a sama Kesha skupiła się na dopracowywaniu nowych kompozycji na swoje kolejne wydawnictwo. Na jej nową muzykę przyszło nam więc ostatecznie czekać prawie pięć lat, jednak sytuacja uległa zmianie wraz z wydanym tydzień temu singlem „Praying”, a to nie koniec niespodzianek. W sieci zadebiutował właśnie jej kolejny teledysk!

Piosenka „Woman” jest już drugą oficjalną zapowiedzią nowego albumu Keshy zatytułowanego „Rainbow”, który trafi do sprzedaży już 11 sierpnia nakładem wytwórni Kemosabe oraz RCA Records. O istnieniu utworu fani mogli się dowiedzieć jeszcze na tydzień przed oficjalną informacją o powrocie wokalistki, a wszystko za sprawą przecieków, które swego czasu obiegły sieć. Kolejny po zaskakującym “Praying” utwór zadebiutował w sieci wraz z obrazującym go teledyskiem 13 lipca. Reżyserią wizualnej odsłony singla tym razem zajęli się sama artystka oraz jej brat Lagan.

Przypomnijmy, że ostatnim wydawnictwem w karierze Keshy jest płyta „Warrior” z listopada 2012 roku, która powstała jeszcze w całości we współpracy z Dr Lukiem pod szyldem wytwórni Kemosabe. Rok temu artystka wyruszyła także w trasę koncertową Kesha and the Creepies: Fuck the World Tour, podczas której zapowiadano, że premierowy materiał wokalistki usłyszymy już wkrótce: jak widać dotrzymała ona słowa! Premiera “Rainbow” coraz bliżej! Jak Wam się podoba nowy utwór Keshy?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus