Justin Bieber odwołuje pozostałe koncerty w ramach Purpose World Tour! Fani nie są zachwyceni…

Kanadyjski wokalista i autor tekstów Justin Bieber ma wyraźnie coraz bardziej dosyć popularności, od której próbuje ostatnimi czasy uciekać na wszelkie możliwe sposoby. Artysta ostatnie kilkanaście miesięcy spędził na graniu koncertów w ramach trasy Purpose World Tour, która obejmowała łącznie sto sześćdziesiąt cztery (!) występy na praktycznie wszystkich kontynentach świata. Takie przynajmniej były pierwotnie plany, gdyż Bieber… odwołał właśnie pozostałe występy w ramach trasy. Fani oczywiście nie są zadowoleni.

Nie ulega wątpliwości, że Justin Bieber dzielnie koncertował przez ostatnie kilkanaście miesięcy, gdzie w ramach trasy Purpose World Tour trafił w zeszłym roku także do Polski. Łącznie wokalista dał w tym czasie aż sto pięćdziesiąt występów, z których zdecydowana większość została bardzo szybko wyprzedana. Mniej szczęścia mieli niestety fani, dla których Kanadyjczyk miał zagrać w ciągu najbliższych tygodni – pozostałe czternaście koncertów zostało bowiem odwołanych i wbrew zapowiedziom trasa nie będzie już kontynuowana. Management wokalisty opublikował oczywiście stosowne oświadczenie w tej sprawie.

W związku z nieprzewidzianymi okolicznościami Justin Bieber zmuszony jest odwołać pozostałe koncerty w ramach trasy Purpose World Tour. Justin kocha swoich fanów i nienawidzi ich zawodzić. Dziękuje on swoim fanom za to niesamowite, trwające już ponad osiemnaście miesięcy doświadczenie. Jest także bardzo wdzięczny i czuje się zaszczycony, że mógł dzielić się tym doświadczeniem z całą ekipą podczas ponad stu pięćdziesięciu występów na sześciu kontynentach. Niestety po dokładnym przemyśleniu sprawy [Justin] zadecydował, że pozostałe koncerty się nie odbędą. (…)

Decyzja piosenkarza zaskoczyła niektórych z fanów, którzy są wyraźnie niezadowoleni z jego nagłej decyzji o odwołaniu występów. Sytuacja była na tyle napięta, że Biebera postanowił bronić na Twitterze John Mayer, również wokalista, który w przyszłym roku obchodzić będzie dwudziestolecie swojej działalności artystycznej. Zgodnie z jego słowami decyzja Kanadyjczyka oznacza prawdopodobnie, że dalsze koncertowanie mogłoby się dla niego źle skończyć i w pełni popiera jego decyzję.

John Mayer o decyzji Justina Biebera

John Mayer na Twitterze / cr: @JohnMayer

Czy Justin Bieber faktycznie dobrze postąpił odwołując pozostałe koncerty? Ostatnie słowo jak zawsze pozostawiamy Wam. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię artysty zamyka wydany w 2015 roku album “Purpose”, z którego pochodzą takie hity jak “What Do You Mean?”, “Love Yourself” czy “Sorry”. Wydawnictwo okazało się ogromnym sukcesem na całym świecie i zapewniło Kanadyjczykowi m.in. cztery nominacje do prestiżowych nagród Grammy.

Udostępnij na Google Plus