Jennifer Lopez prezentuje swój nowy hiszpańskojęzyczny singiel! Posłuchaj kompozycji “Ni Tú Ni Yo”

Amerykańska wokalistka Jennifer Lopez przygotowuje się obecnie do wydania swojego kolejnego hiszpańskojęzycznego albumu. Artystka skupia się aktualnie na karierze aktorskiej, jednak kolejną porcję jej nowej muzyki usłyszymy prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Jej kolejnym przedsmakiem jest zaprezentowany właśnie utwór nagrany z wyjątkowymi gośćmi, który ma być propozycją wokalistki na tegoroczne wakacje!

Piosenka “Ni Tú Ni Yo” jest prawdopodobnie pierwszym przedsmakiem nowego krążka Jennifer Lopez, który trafić ma do sprzedaży jeszcze w tym roku nakładem wytwórni Sony Music Latin. W utworze gościnnie pojawia się także znana z hitu “Bailando” Enrique Iglesiasa grupa Gente de Zona. Piosenkarka przygotowuje już także teledysk do singla, który trafić ma w nasze ręce już w ciągu najbliższych dni – zdjęciem z planu klipu Lopez pochwaliła się na swoim oficjalnym koncie na Instagramie.

Preparate!!! #gentedezona #jlo #nituniyo Get Ready!! 💕

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię wokalistki zamyka wydany w 2014 roku album “A.K.A.”, który spotkał się z mieszaną reakcją zarówno fanów jak i krytyków muzycznych, a sama wokalistka dość szybko zakończyła działania promocyjne związane z wydawnictwem. Nadchodząca płyta będzie natomiast pierwszym w pełni hiszpańskojęzycznym krążkiem Lopez od ponad dekady – w jego produkcję zaangażowany został podobno były mąż Jennifer, Marc Anthony. Piosenki “Ni Tú Ni Yo” możecie posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus