Iggy Azalea o premierze albumu: “Wytwórnia czeka na hit”

Premiera nowego krążka Iggy Azalei jest ciągle przesuwana. Według najnowszych informacji album Digital Distortion ma mieć swoją premierę w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Artystka zdradziła, że wytwórnia zwleka z wydaniem płyty, ponieważ chcieliby aby Iggy nagrała w końcu jakiś radiowy hit.

W rozmowie z fanami na twitterze Azalea zdradziła, że jest już znudzona oczekiwaniem na premierę nowego krążka i zaczyna już myśleć nad kolejnym wydawnictwem.

Chcę wydać ten krążek i mieć to z głowy. Chciałabym zacząć pracować nad nowym albumem i wydać go szybko. Wytwórnia czeka na hit ode mnie, który przełożył by się na wyniki sprzedaży albumu, ale chyba dociera do nich, że to się nie wydarzy. To nie jest ich wina. Potrzebują uwagi mediów, aby znaleźć platformy na promocję krążka. Bez tego ciężko im będzie znaleźć dla mnie miejsce w telewizji czy w prasie.

Artystka dodała również, że w jej wytwórni wciąż trwają dyskusje dotyczące daty premiery krążka. Iggy dodała również, że chciałaby wydać kolejny album w 2018 roku.

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus