Hilary Duff powróci w 2018 roku? “Nie mam żadnych planów muzycznych na ten rok, ale zawsze jest kolejny…”

Amerykańska aktorka i piosenkarka Hilary Duff zdecydowanie wystawia cierpliwość fanów jej muzycznej działalności na próbę. Po solidnym i dobrze przyjętym krążku “Breathe In. Breathe Out.”, który ze względu na słabą promocję niestety nie odniósł oszałamiającego sukcesu, wokalistka postanowiła zrobić sobie przerwę od muzyki i mimo ciągłych pytań o kolejne wydawnictwo odpowiedź pozostawała przez wiele miesięcy niezmienna. Aż do teraz, gdy Duff w końcu dała swoim fanom iskierkę nadziei na coś nowego!

Fani z całą pewnością nie mogą odmówić Hilary Duff konsekwencji w dementowaniu informacji o pracach nad nową muzyką. Wokalistka wzięła niedawno udział w grze w jenga ze swoją koleżanką z planu serialu Younger Sutton Foster, gdzie częścią akcji zorganizowanej przez portal Buzzfeed były odpowiedzi na wylosowane pytania. Artystka nie miała najwyraźniej szczęścia i została kolejny raz zapytana właśnie o pracę nad nowym wydawnictwem, jednak odpowiedź, ku uciesze jej fanów, była tym razem odrobinę inna niż dotychczas:

Nie! Nie mam takich planów. Nie mam żadnych planów na nagrywanie nowej muzyki ani wyruszenia trasę w tym roku… ale zawsze jest kolejny.

Czy możemy ten krótki komentarz traktować jako oficjalną zapowiedź jakichś większych wydarzeń związanych z muzyczną karierą Duff w 2018 roku? Warto wspomnieć, że sama zainteresowana pracowała nad nowymi piosenkami jeszcze na początku 2016 roku, w tym nad zapowiadanym utworem “Tied to You”, jednak prace zostały najwyraźniej tymczasowo wstrzymane. Ciężko w tym momencie powiedzieć co może planować wokalistka, jednak pozostaje nam mieć nadzieję, że “Breathe In. Breathe Out.” nie było jej ostatnim wydawnictwem…

Przypomnijmy, że ostatni album Hilary ukazał się jeszcze w 2015 roku i nie towarzyszyły mu żadne większe działania promocyjne ani trasa koncertowa. Od kilku miesięcy piosenkarka konsekwentnie zaprzecza, że kontynuuje prace nad nową muzyką i skupia się obecnie na innych aktywnościach. Na osłodę polecamy Wam jej (wciąż najnowszy) krążek, którego możecie posłuchać w całości poniżej. Czekacie na nową muzykę Hilary Duff?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus