Harry Styles wybrał kolejny singiel! | POPHEART.pl

Harry Styles wybrał kolejny singiel z debiutanckiego albumu! Zostanie nim piosenka…

Brytyjski wokalista i członek grupy One Direction Harry Styles kontynuuje promocje związane ze swoim debiutanckim wydawnictwem. Po sporych sukcesach osiągniętych z singlem “Sign of the Times”, który dotarł ostatecznie do czwartej pozycji na amerykańskiej liście Billboard Hot 100, artysta już wybrał na jego miejsce kolejny potencjalny hit. Który z utworów będzie drugim singlem z krążka “Harry Styles”?

Wybór padł tym razem na kompozycję “Two Ghosts”, która została już potwierdzona jako drugi oficjalny singiel z wydawnictwa. Utwór trafi do rozgłośni radiowych już 25 lipca, a do samej kompozycji prawdopodobnie już wkrótce powstanie także teledysk. Warto wspomnieć, że “Two Ghosts” od początku typowane było na potencjalny singiel – spośród pozostałych piosenek z krążka najczęściej typowanymi utworami do działań promocyjnych są także “Carolina” oraz “Kiwi”. No cóż, może następnym razem?

Przypomnijmy, że oficjalną dyskografię Harry’ego Stylesa zamyka wydany jak dotąd eponimiczny debiut, który dotarł do pierwszej dziesiątki list sprzedaży w praktycznie wszystkich krajach, w których został wydany. Wydawnictwo spotkało się z pozytywną reakcją muzycznego świata, a sam Styles już wkrótce wyruszy w swoją pierwszą solową trasę koncertową, która zakończy się według najnowszych informacji w lipcu przyszłego roku. Kibicujecie Harry’emu? Czy “Two Ghosts” odniesie sukces porównywalny do “Sign of the Times”?

Udostępnij na Google Plus