Gwen Stefani potwierdza prace nad nową muzyką! Premiera jeszcze w tym roku!

Amerykańska wokalistka Gwen Stefani, liderka zespołu No Doubt, potwierdza prace nad swoim kolejnym solowym studyjnym albumem! Po wydanym w zeszłym roku wydawnictwie “This Is What the Truth Feels Like”, który niestety nie osiągnął oczekiwanych przez wytwórnię rezultatów na listach przebojów, artystka skupiła się na innych aktywnościach, w tym na serialu animowanym jej autorstwa “Kuu Kuu Harajuku”. Na 2017 rok Gwen ma jednak dużo większe plany – jak wyznała sama zainteresowana prace nad premierowym materiałem już trwają!

Gdy w zeszłym roku krążek “This Is What the Truth Feels Like” nie osiągnął wielkich sukcesów na listach przebojów, fani Gwen Stefani zaczęli martwić się o muzyczną przyszłość swojej idolki. Pierwsza od prawie dekady płyta wokalistki dotarła co prawda do pierwszego miejsca amerykańskiej listy Billboard 200, jednak promocje z nią związane zostały ostatecznie zakończone się po zaledwie dwóch singlach. Gwen nie zamierza jednak się poddać i już potwierdza, że jej nowa muzyka ukaże się jeszcze w tym roku, a prace nad kolejnymi piosenkami cały czas trwają. W wywiadzie dla magazynu Weekender wokalistka uchyla rąbka tajemnicy:

Pracuję od jakiegoś czasu nad nową muzyką, którą z radością podzielę się ze światem jeszcze w tym roku. Nie mogę jeszcze powiedzieć nic więcej, ale praca w studio była tym razem czystą zabawą.

Artystka zdradziła także, że jej serial animowany będzie kontynuowany na kolejny sezon, a do sklepów już wkrótce trafią również zabawki inspirowane kreskówką. Przypominamy, że ostatni album Gwen Stefani zatytułowany „This Is What the Truth Feels Like” miał swoją premierę w marcu zeszłego roku. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście ostatniej płyty wokalistki to koniecznie nadróbcie zaległości – całość płyty do odsłuchu pozostawiamy Wam poniżej! Czekacie na nową muzykę Gwen?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus