Fani śmieją się z Christiny Aguilery na Twitterze! Wszystko przez tweet z 2014 roku…

Od premiery ostatniego wydawnictwa Christiny Aguilery zatytułowanego “Lotus” minęło niedawno pięć lat. Album spotkał się z chłodnym przyjęciem ze strony fanów i krytyków, jednak wokalistka od jakiegoś czasu nagrywa nowe utwory na swój szósty studyjny krążek. Niestety od kilku lat artystka nadal nie zdradziła jeszcze żadnych szczegółów kolejnej płyty, a fani mogli się jedynie nacieszyć diwą w projektach pobocznych, m.in. na potrzeby filmów lub charytatywnych. Długie oczekiwanie coraz bardziej daje się fanom we znaki i musiało ono mieć w końcu swój upust. Co takiego się stało?

Fani Christiny Aguilery od długiego już czasu oczekują na album wokalistki, a sama zainteresowana nie robiła im również zbyt dużych nadziei na rychły powrót do muzycznego świata, biorąc m.in. udział w reklamie ciastek Oreo lub dubbingując postać z filmu animowanego “The Emoji”. Nic więc dziwnego, że wszystko to spowodowało niezadowolenie i zniecierpliwienie fanów, którzy próbują wszelkich sposobów na przypomnienie wokalistce o upływającym wciąż czasie. Jeden z nich w dość zabawny sposób skomentował wpis Aguilery sprzed kilku lat, w którym informowała ona, jeszcze w stanie błogosławionym, o nagrywaniu nowych piosenek: “moje maleństwo jako pierwsze słyszy co mamusia tworzy w studio”

Taki tweet pojawił się na koncie wokalistki jeszcze w sierpniu 2014 roku, jednak jak dotąd fani nie doczekali się jeszcze nowego wydawnictwa gwiazdy. Wykorzystał to jeden z użytkowników, którego komentarz zrobił prawdziwą furorę wśród pozostałych wielbicieli talentu Aguilery. Napisał on: “maleństwo niedługo pójdzie do szkoły, a albumu nadal brak pindo”, czym zebrał swego czasu więcej polubień niż oryginalny wpis artystki.

christinaaguilera-shade

Odpowiedź fana na tweeta Christiny Aguilery / cr: @BICONlC

Warto wspomnieć, że podobne żarty z artystki nie są też pierwszymi i już wcześniej była ona powodem żartów, m.in. w przypadku wcześniej wspomnianej kampanii reklamowej Oreo. Z tej okazji pozwolimy sobie na pozostawienie tutaj naszego prawdopodobnie ulubionego z nich.

Przypomnijmy, że Christina Aguilera ma na swoim koncie pięć albumów studyjnych i takie znane na całym świecie hity jak chociażby “Genie in a Bottle”, “Beautiful” czy “Hurt”. Jej ostatni album “Lotus” promowały jedynie dwa single: “Your Body” oraz “Just a Fool” z udziałem Blake’a Sheltona. Wy też nie możecie się doczekać albumu Christiny?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus