Eva Simons powraca! Zobacz teledysk wokalistki do nowego singla “Guaya”

O holenderskiej wokalistce Evie Simons świat usłyszał za sprawą jej utworu “Silly Boy” wydanego w 2009 roku, kiedy to po wycieku utworu do sieci pomylono go z piosenką autorstwa Lady Gagi i Rihanny. Dzięki internetowi piosenka stała się bardzo popularna, a Eva wykorzystując okazję wydała później do niej klip. Niestety pomimo wielu singli wydanych przez wokalistkę nie doczekaliśmy się od niej jak na razie pełnego albumu. Sytuacja może się jednak zmienić już wkrótce za sprawą nowego utworu.

Utwór “Guaya” to najnowszy singiel wokalistki Evy Simons, który zadebiutował w sieci wraz z teledyskiem 14 lipca pod szyldem wytwórni Powerhouse Music. Za produkcję piosenki odpowiedzialny jest Boaz van de Beatz, który współpracował z takimi gwiazdami jak Ariana Grande czy grupa Major Lazer. Sam teledysk został wyreżyserowany przez Thomasa Nuytena.

Eva Simons - Guaya cover

Eva Simons / Powerhouse Music

Przypomnijmy, że Eva Simons zadebiutowała jeszcze w 2009 roku ze swoim singlem “Silly Boy”. Od tamtego czasu wydała ponad 9 singli solowych, ma również na swoim koncie kolaboracje z innymi artystami, np. will.i.amem w utworze “This is Love”.  Teledysk do najnowszego singla Evy możecie obejrzeć poniżej. Jak Wam się podoba nowa odsłona wokalistki?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus