Edyta Górniak trenerką w “The Voice Kids”

Edyta Górniak będzie jedną z trenerek pierwszej polskiej edycji “The Voice Kids” – taką informację podał dziś serwis Wirtualnemedia.pl. Jeśli się ona potwierdzi, diwa zasiądzie w fotelu trenerskim obok m.in. Dawida Kwiatkowskiego.

Edyta Górniak jak mało kto zna formułę programu. Wcześniej bowiem pojawiła się trzykrotnie w fotelu trenera „The Voice of Poland”: w trzeciej, piątej i szóstej edycji. Mówiło się także, że zobaczymy ją w jesiennej odsłonie popularnego talent-show, ale ostatecznie w jury znaleźli się: Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny, Baron i Tomson z Afromental i Michał Szpak. Jak już informowaliśmy wcześniej, w “The Voice Kids” talenty młodych wokalistów oceniać będzie idol nastolatek, Dawid Kwiatkowski. Plotkowano także o ewentualnym udziale Eweliny Lisowskiej. Informacja nie została jednak potwierdzona.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus