“Doceń to” Gosi Andrzejewicz pokonało… “Despacito”?! O co chodzi?

Polska wokalistka i autorka tekstów Gosia Andrzejewicz skupia się ostatnio na promowaniu swojego najnowszego singla zatytułowanego “Doceń to”. Artystka dodatkowo pracuje w wolnym czasie nad swoim premierowym materiałem oraz sporo koncertuje – jej najbliższy występ odbędzie się już 20 lipca w Bielsko-Białej, gdzie fani będą mogli kolejny raz usłyszeć jej największe przeboje. Nie sposób w tym miejscu także nie wspomnieć o najnowszym sukcesie Gosi, której najnowsze nagranie w bitwie o szczyt jednej z rozgłośni pokonało nawet… “Despacito”!

“Despacito” Luisa Fonsiego to bez wątpienia jeden z największych hitów tegorocznych wakacji. Biorąc pod uwagę tę okoliczność tym bardziej zaskakujący jest najnowszy sukces Gosi Andrzejewicz, która niedawno poinformowała swoich fanów, że jej nowy singiel “Doceń to” pokonał popularne nagranie w walce o szczyt jednej z polskich list przebojów. Jak to możliwe? Otóż autorami najnowszego sukcesu Gosi są jej fani, którzy dzięki głosom oddanym na jej singiel zdetronizowali “Despacito” na liście przebojów Radia Bielsko. Artystka ogłosiła oczywiście swój sukces na kontach w serwisach społecznościowych, gdzie podziękowała również fanom za ich głosy i wsparcie.

Przypomnijmy, że ostatni album Gosi Andrzejewicz, “Film”, ukazał się w listopadzie 2014 roku nakładem wytwórni My Music. Wydawnictwo promowało łącznie dziewięć (!) singli, w tym utwory “Klucz” oraz “Loverboy” z gościnnym udziałem Dr-a Albana. Najnowsze nagranie wokalistki zatytułowane “Doceń to” pozostawiamy Wam do odsłuchu poniżej. Jak Wam się podoba?

Udostępnij na Google Plus