Demi Lovato rozprawia się z hejterami w singlu “Sorry Not Sorry”! Posłuchaj nowej piosenki artystki

Demi Lovato, wbrew swoim wcześniejszym zapewnieniom, że rok 2017 spędzi z dala od mediów i przemysłu muzycznego, potwierdziła niedawno, że pracuje obecnie nad swoim nowym materiałem. Artystka w zeszłym roku wydała swój najnowszy singiel „Body Say”, jednak nie szły z nim w parze żadne większe działania promocyjne ani deklaracje związane z nową płytą. Nowa era w jej karierze jest jednak dużo bliżej, niż mogłoby się nam wydawać: jej nowy singiel właśnie zadebiutował w sieci!

Utwór „Sorry Not Sorry” (promowany wcześniej jako „SNS” na jej mediach społecznościowych) to prawdopodobnie pierwszy singiel z zapowiadanego szóstego albumu Demi Lovato. Piosenka zadebiutowała w serwisach streamingowych oraz sprzedaży cyfrowej 11 lipca, a zrealizowany do niej teledysk ukazać się ma już wkrótce. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno Lovato zapowiadała wydanie swojego kolejnego singla mówiąc, że jest on w tym momencie jej ulubioną nową piosenką, a niedługo później wspomniała również, że będzie to utwór zadedykowany jej hejterom, co właśnie się potwierdziło:

To pierwsza z wielu piosenek nad którymi pracowałam i nie mogę się doczekać aż będziecie mogli usłyszeć też pozostałe. Mam nadzieję, że ten kawałek spowoduje, że wstaniecie ze swoich siedzeń i będziecie tańczyć jak nigdy dotąd. To hymn dla wszystkich, którzy kiedykolwiek doświadczyli hejtu i nauczyli się być ponad to.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Demi Lovato zamyka wydany w 2015 roku album „Confident”, z którego pochodzą single „Cool For the Summer”, „Stone Cold” oraz tytułowe „Confident”. Warto wspomnieć, że artystka otrzymała również za ten krążek nominację do nagrody Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album, a niedawno potwierdziła także prace nad swoim kolejnym wydawnictwem. Piosenki “Sorry Not Sorry” możecie posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba? Czekacie na nowy album Demi?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus