dawidkwiatkowski-badhabits-letitbreathe

Dawid Kwiatkowski robi wakacyjny prezent swoim fanom! Zobacz dwa nowe klipy wokalisty

Dawid Kwiatkowki w grudniu 2016 roku wydał swój czwarty album studyjny, który zaskoczył słuchaczy bardziej elektronicznym oraz dojrzalszym brzmieniem. Artysta niedługo po wydaniu krążka wyruszył w trasę koncertową po kraju odwiedzając wiele miast. Nie przeszkodziło mu to jednak w dalszej promocji swojego wydawnictwa i zaprezentował właśnie fanom aż dwa nowe klipy do utworów “Bad Habits” oraz “Let It Breathe”!

“Countdown” to najnowszy album Dawida Kwiatkowskiego, który swoją premierę miał 16 grudnia 2016 roku. Jak dotąd krążek promowały takie single jak “Say Yes” czy “Countdown”. Wokalista postanowił teraz uraczyć swoich fanów prezentem wakacyjnym w postaci teledysków do utworów “Bad Habits” oraz “Let It Breathe”. Obydwa klipy zostały wyreżyserowane przez Szymona Źródłowskiego i miały swoją premierę w serwisie YouTube dziś w godzinach porannych.

Teledysk “Bad Habits” został nagrany podczas koncertu Dawida w Klubie Stodoła w kwietniu tego roku, o którym pisaliśmy Wam jakiś czas temu. Natomiast wizualna odsłona utworu “Let It Breathe” została zrealizowana podczas podróży wokalisty ze znajomymi w Azji, a dokładniej na Sri Lance. Warto też wspomnieć, że do klipu użyto wersji z gościnnym udziałem amerykańskiego producenta FATHERDUDE.

Przypomnijmy, iż Dawid Kwiatkowski jako artysta młodego pokolenia ma na swoim koncie ponad 80 tys. sprzedanych płyt, a jego poprzednie albumy pokryły się złotą i platynową płytą. Teledyski do wspomnianych wcześniej utworów możecie obejrzeć poniżej. Jak wrażenia?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus