Czy nowy album Lany Del Rey będzie hitem?

Najnowszy album Lany Del Rey trafił dziś do światowej sprzedaży – zarówno cyfrowej jak i fizycznej. Krążek jest też dostępny w serwisach streamingowych takich jak Spotify czy Tidal. Wydawnictwo „Lust For Life”, o którym mowa, może zapewnić amerykańskiej gwieździe drugi w jej karierze numer jeden na liście Billboard 200.

Album promowany przez single „Love” oraz tytułowe „Lust For Life” zaczyna zbierać pierwsze pozytywne recenzje. Płyta utrzymana jest w podobnym klimacie do poprzednich projektów artystki, można więc zatem zaryzykować stwierdzenie, że przyzwyczaiła nas do pewnego poziomu, ale też i stateczności swojej twórczości. Do współpracy zaproszono takich artystów jak The Weeknd, ASAP Rocky, czy m.in. Stevie Nicks, co na pewno poszerza grono odbiorców Amerykanki.

Do tej pory Lana Del Rey wydała cztery albumy studyjne: debiutancki „Lana Del Ray” (2010), „Born To Die” (2012), „Ultraviolence” (2014), oraz „Honeymoon” (2015). Największy sukces ze wszystkich krążków odniósł ten z 2012 roku – sprzedał się w nakładzie ponad 7 milionów kopii (nie uwzględniając streamingu), a w Stanach Zjednoczonych pokrył się platyną. Następne dwa projekty również święciły triumfy na światowych listach przebojów, jednakże nie tak spektakularne jak „Born To Die”.

Wszystko wskazuje na to, że to właśnie „Lust For Life” trafi prosto na szczyt zestawienia amerykańskiej listy albumów – Billboard 200. Jeśli tak się stanie będzie to drugi (po „Ultraviolence”) album Del Rey, który tego dokona.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus