Cupcakke - 33rd teledysk

CupcakKe prezentuje teledysk do najnowszego singla! Zobacz klip do utworu “33rd”

Amerykańska raperka Elizabeth Eden Harris, znana szerszej społeczności internetowej jako CupcakKe, obecnie promuje swój drugi album “Queen Elizabitch”, który miał swoją premierę w tym roku. Internetowa osobowość przy pomocy swojej twórczości podbiła serca wielu internautów, m.in. ze względu na jej wsparcie środowiska LGBT, poruszanie tematów zaburzenia jedzenia, czy polityki. Nie inaczej jest w tym przypadku, gdzie CupcakKe w swoim najnowszej piosence rozprawia się z hejterami!

Singiel “33rd” jest już szóstym promocyjnym utworem z najnowszego albumu raperki, który został przez nią wydany własnym sumptem. Klip do piosenki został wyreżyserowany przez Brandona Holmesa i miał swoją premierę w serwisie YouTube 2 lipca. Poprzez kompozycję wizualną jak i liryczną CupcakKe chce utrzeć nosa swoim hejterom, którzy czekają na jej rychły spadek popularności i zapomnienie w środowisku raperskim.

Warto wspomnieć, że raperka do tej pory wydała już samodzielnie dwa albumy. Gościnnie pojawiła się również w utworze wydanym przez Charli XCX na jej mixtape’ie. Punktem zapalnym oraz momentem przełomowym w jej karierze internetowej było wydanie klipu do utworu “Deepthroat”, który na dzień dzisiejszy obejrzano już ponad 16 milionów razy w serwisie YouTube. Natomiast teledysk do najnowszego singla raperki “33rd” możecie obejrzeć poniżej. Czy będzie to kolejny hit internetowy?

Udostępnij na Google Plus