Blue Ivy wkracza do muzycznego świata! | POPHEART.pl

blueivy

Córka Beyoncé i Jaya-Z została… raperką? Blue Ivy wkracza do muzycznego świata!

Blue Ivy Carter, pierworodna córka Beyoncé i Jaya-Z, już od narodzin wzbudzała spore zainteresowanie, które porównywać można do medialnego szału na Royal Baby w Wielkiej Brytanii. Mała Blue niejednokrotnie lądowała na łamach tabloidów czy to ze względu na swój ubiór, czy z powodu wspólnych zdjęć na koncie na Instagramie jej sławnej mamy. Pewnym jest, że córka utalentowanej piosenkarki i szanowanego rapera musiała odziedziczyć predyspozycje do muzycznego show-biznesu!

Blue Ivy, pięcioletnia córka Beyoncé i Jaya-Z, od narodzin wzbudzała zainteresowanie mediów i fanów obojga rodziców. Niemniej jednak parę dni temu w sieci zawrzało za sprawą utworu “Blue’s Freestyle / We Family” wydanego na fizycznej wersji najnowszego albumu Jaya-Z pod tytułem “4:44”, gdzie córka państwa Carter chwali się swoimi zdolnościami raperskimi. W sieci pojawiło się wiele komentarzy i reakcji internautów, którzy szumnie ruszyli do produkcji tego, co internet ma najlepsze – memów:

Warto wspomnieć, że nie był to pierwszy raz kiedy Blue Ivy wystąpiła gościnnie w utworze rodziców. Małą Carter usłyszeć można na eponimicznym albumie Beyoncé wydanym w 2013 roku, a dokładniej w utworze “Blue”. Co więcej do córki Carterów należy rekord jako najmłodszej osoby, która pojawiła się na liście amerykańskiego Billboardu. Wszystko to za sprawą piosenki “Glory” autorstwa Jaya-Z i… płaczu Blue słyszalnego na końcu utworu. Samego rapu Blue Ivy możecie posłuchać poniżej. Czy szykuje nam się następczyni Nicki Minaj?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus