Caro Emerald w Polsce 2018: data, miejsce, bilety | POPHEART.pl

Caro Emerald wystąpi w Polsce w 2018 roku! Poznaj szczegóły koncertu!

Holenderska wokalistka jazzowa Caro Emerald wystąpi w Polsce! Artystka, znana m.in. z takich utworów jak “A Night Like This”, “Back It Up” czy “Tangled Up” 21 lutego oczaruje publiczność zgromadzoną w Klubie Stodoła. Wokalistka wystąpi w naszym kraju w ramach trasy koncertowej promującej najnowszą EP-kę „Emerald Island”.

Debiutancki album Caro Emerald “Deleted Scenes from the Cutting Room Floor”, wydany w 2010 roku, pokrył się multiplatyną w wielu europejskich krajach, w tym potrójną platyną w Polsce. Przez wiele tygodni czołowe miejsca na listach przebojów zajmował utwór z tego albumu zatytułowany “A Night Like This”. Pomysł na drugi krążek Caro Emerald powstał podczas licznych koncertów po Europie. Artystka natchniona tętniącą życiem europejską sceną muzyczną, artystami, rozrywką i modą z lat 20. aż po lata 60. minionego wieku, postanowiła nagrać w 2013 r. drugą płytę zatytułowanąThe Shocking Miss Emerald”.

Cztery lata po premierze drugiego albumu przyszedł czas na kolejny krążek „Emerald Island”. Tym razem Caro zachwycona egzotycznymi klimatami, instrumentami i dźwiękami oraz gatunkiem muzycznym z lat 50. i 60., postanawia przygotować materiał muzyczny z myślą o największej do tej pory trasie koncertowej, która rozpoczęła się 28 marca w Wielkiej Brytanii. Podczas serii koncertów, oprócz utworów z najnowszego krążka, na pewno nie zabraknie kompozycji z poprzednich albumów. Zdolna, utalentowana, z ogromną pasją do muzyki, genialnie łącząca pop z innymi gatunkami i stylistyką retro – to właśnie Caro Emerald, która 21 lutego 2018 roku wprawi w znakomity nastrój i melancholię gości w Klubie Stodoła.

Bilety w cenach od 189 zł są dostępne w sprzedaży za pośrednictwem stron www.livenation.pl oraz www.stodola.pl.

źródło: materiały prasowe Live Nation Polska

Udostępnij na Google Plus