Britney Spears gwiazdą Super Bowl 2018? | POPHEART.pl

Britney Spears zostanie gwiazdą przyszłorocznego finału Super Bowl? Rozmowy podobno trwają!

Amerykańska gwiazda muzyki pop Britney Spears nie może ostatnio narzekać na brak sukcesów. Po wydanym w sierpniu zeszłego roku albumie “Glory” oraz zakończonej niedawno trasie koncertowej Britney: Live in Concert artystka już wkrótce powróci do Las Vegas, aby dać kolejne występy podczas jej kończącej się wkrótce rezydentury w mieście grzechu. To jednak nie wszystko, gdyż Britney negocjuje ponoć swój udział w jednym z największych corocznych muzycznych wydarzeń – w słynnym Super Bowl Halftime Show.

Britney Spears od lat wymieniana jest w czołówce artystek, które potencjalnie miałyby wystąpić w przerwie największego amerykańskiego wydarzenia sportowego Super Bowl. Nie powinno zatem dziwić, że tak dzieje się i tym razem, a fani z nadzieją oczekują na ogłoszenie udziału ich ulubionej gwiazdy. Co więcej, zdaniem portalu NY Daily News rozmowy pomiędzy organizatorami i sztabem piosenkarki podobno już się rozpoczęły, a sama Britney przyznała, że występ z jej największymi hitami podczas Halftime Show jest jednym z jej niespełnionych jeszcze jak dotąd marzeń. Na scenie do Spears mieliby także dołączyć inni znani artyści.

Trzeba przyznać, że sztab artystki nie mógł sobie wymarzyć lepszego momentu na jej występ podczas tak prestiżowego wydarzenia – w 2018 roku bowiem Britney Spears świętować będzie dwudziestolecie swojej kariery od czasu wydanego w 1998 roku singla “Baby One More Time” i występ podczas Super Bowl byłby idealnym ukoronowaniem jej muzycznej działalności. Sama zainteresowana przyznała również rok temu podczas wywiadu dla stacji BBC Radio 1, że w razie takiej propozycji jej odpowiedź byłaby pozytywna: “Tak, prawdopodobnie bym się zdecydowała”.

Przypomnijmy, że nie tylko Britney rozważa udział w przyszłorocznym Super Bowl Halftime Show – wśród potencjalnych kandydatek wymienia się także m.in. Jennifer Lopez oraz Taylor Swift. Jeżeli pogłoski się potwierdzą, a Britney Spears wystąpi podczas przyszłorocznego Halftime Show, to będzie to prawdopodobnie jedno z największych wydarzeń przyszłego roku w muzyce pop – trzymamy kciuki i czekamy na więcej szczegółów!

Udostępnij na Google Plus