Louis Tomlinson - Back to You teledysk

“Back to You” – zobacz nowy teledysk Louisa Tomlinsona!

Brytyjski wokalista i autor tekstów Louis Tomlinson rozpoczyna przygotowania do zapowiadanej od niedawna kariery solowej! Po wydanym w zeszłym roku singlu “Just Hold On” nagranym ze znanym DJ-em Stevem Aokim, z którego premierą nie szły w parze niestety żadne większe działania promocyjne, członek grupy One Direction skupił się na pracach nad kolejnymi solowymi kompozycjami. Jedną z nich mogliśmy usłyszeć premierowo już dziś, ponadto premierę miał też teledysk!

Piosenka “Back to You” to kolejny solowy singiel Louisa Tomlinsona, który ukazał się w serwisach streamingowych i sprzedaży cyfrowej 21 lipca nakładem jego własnej wytwórni Triple String Ltd. Utwór znaleźć się ma również na solowym albumie Tomlinsona, który artysta planuje wydać prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Gościnnie w singlu pojawiają się także amerykańska wokalistka Bebe Rexha, która jakiś czas temu potwierdziła współpracę z Louisem podczas odpowiadania na pytania fanów na Instagramie, oraz brytyjski DJ i producent Digital Farm Animals. Swoją premierę miał też dziś teledysk do “Back to You” na oficjalnym kanale YouTube artysty.

Przypomnijmy, że Louis Tomlinson karierę wokalisty rozpoczynał razem z pozostałymi członkami zespołu One Direction, z którymi wydał łącznie pięć studyjnych płyt. Był on także drugim członkiem grupy, po Niallu Horanie, który wydał swój solowy utwór po ogłoszeniu przez grupę zawieszenia działalności. Teledysk do nowego singla artysty prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba “Back to You”?

Udostępnij na Google Plus