Avicii wyda swój nowy album w formie dwóch EP-ek? Premiera pierwszej z nich już we wrześniu!

Szwedzki DJ i producent Tim Berg, znany w muzycznym świecie jako Avicii, kończy powoli prace nad swoim trzecim studyjnym albumem. Rozpoczęcie produkcji nowych utworów nastąpiło jeszcze w kwietniu zeszłego roku, jednak parę miesięcy później artysta rozwiązał umowę ze swoją dotychczasową wytwórnią PRMD, przez co prace nad materiałem chwilowo stanęły w miejscu. Niedługo potem Bergling rozpoczął współpracę z Universal Music Sweden i przygotowuje się już do premiery swojego kolejnego krążka, który ukaże się jeszcze w tym roku w formie dwóch EP-ek!

Na nowy materiał Aviciiego czekają z pewnością wszyscy fani muzyki klubowej! Producent znany z takich hitów jak “Wake Me Up” czy “Waiting For Love” pracował przez ostatnie miesiące nad swoimi premierowymi kompozycjami, które fani będą mogli usłyszeć już wkrótce. Zgodnie z najnowszymi informacjami nowe wydawnictwo DJ-a zostało podzielone na dwie EP-ki: pierwsza z nich, rzekomo zatytułowana “Lord”, ukazać się ma już we wrześniu tego roku. Druga, jeszcze bez konkretnego tytułu, trafi w ręce fanów miesiąc później.

Zgodnie z udostępnionym przez producenta postem na pierwszej części jego nowego wydawnictwa znajdziemy łącznie pięć premierowych kompozycji: “Friend of Mine”, “What Would I Change It to”, “Lonely Together”, “You Be Love” oraz “Without You”, które według różnych źródeł ma być głównym singlem z projektu i trafić w ręce fanów już w sierpniu. Zgodnie z informacjami portalu EDMTunes parę dni wcześniej do sieci wyciekła także odręczna notatka z identyczną tracklistą, jednak jej prawdziwość nie została nigdy potwierdzona. Jak widać coś jednak było na rzeczy!

Avicii Tracklist Leak

Avicii / EDMTunes

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Aviciiego zamyka wydany dwa lata temu krążek “Stories”, który wydał na świat jego ostatni hit “Waiting For Love”. Warto także wspomnieć, że producent jakiś czas temu oficjalnie ogłosił rezygnację z koncertowania, co w połączeniu z zeszłoroczną zmianą wytwórni może wskazywać na zmianę priorytetów DJ-a, który woli się aktualnie skupić dużo bardziej na samym tworzeniu muzyki. Jesteście ciekawi co zaprezentuje nam Avicii tym razem?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus