Arek Kłusowski zaprezentował teledysk do “To już za nami”

“To już za nami” to nowy singiel Arka Kłusowskiego, który zapowiada debiutancki album wokalisty. Kilka piosenek z krążka stanowiło tło muzyczne popularnego serialu „Druga Szansa” emitowanego w TVN. Do pracy nad płytą wokalista zaprosił cenionych polskich producentów – Michała Wasilewskiego z zespołu Xxanaxx, Michała Kusha, Macieja Sawocha oraz Marcina Kuczewskiego.

– W słowach tej piosenki zawarte jest wszystko to z czym musiałem się uporać przez ostatnie lata. Chciałbym, żeby emocje zawarte w tym utworze motywowały wszystkich moich odbiorców do działania. Każdy z nas zasługuje na drugą szansę od losu, najważniejsze jest to, żeby ze wszystkich niepowodzeń wyciągać wnioski i żyć w zgodzie ze sobą! – mówi Arek Kłusowski.

Teledysk do tej piosenki powstał przy współpracy z miastem Białystok, w teledysku wystąpił jeden z najpopularniejszych polskich aktorów młodego pokolenia Paweł Małaszyński. Reżyserem jest fotograf mody Dawid Klepadło.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus