Snakehips w nowym singlu “Either Way” | POPHEART.pl

Anne-Marie we wspólnym utworze ze Snakehips! Posłuchaj “Either Way”

Snakehips, brytyjski duet w którego skład wchodzą Oliver Lee oraz James Carter, od dłuższego czasu przygotowuje się do wydania debiutanckiego albumu, który jak dotąd promowały utwory wydane m.in. wraz z byłym członkiem grupy One DirectionZaynem Malikiem czy duńską wokalistką . Tym razem przy najnowszym singlu duet do współpracy zaprosił brytyjską wokalistkę Anne-Marie oraz amerykańskiego rapera Joey’ego Badassa!

Utwór “Either Way” to najnowsza produkcja Snakehips nagrana przy udziale wokalistki Anne-Marie i rapera Joey’ego Badassa, która trafiła do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 28 lipca tego roku. Piosenka jest już piątym singlem promującym nadchodzący krążek duetu, który zostanie wydany nakładem wytwórni Sony Music Entertainment.

Przypomnijmy, że Snakehips ma na swoim koncie takie hity jak “All My Friends” z udziałem Tinashe oraz Chance’a the Rappera czy “Don’t Leave” we współpracy z . Duet obecnie przygotowuje się do wydania swojego debiutanckiego albumu, jednak jego data premiery oraz szczegóły nie są na ten moment znane. Poniżej prezentujemy Wam premierową kompozycję “Either Way”, której posłuchać możecie poniżej. Jak Wam się podoba?


Udostępnij na Google Plus