Anna Wyszkoni w teledysku do singla “Zanim To Powiem”

Pod koniec marca bieżącego roku do sprzedaży trafiła nowa płyta Anny Wyszkoni zatytułowana “Jestem Tu Nowa”. Piosenkarka kontynuuje promocję wydawnictwa i prezentuje klip do najnowszego singla.

“Jestem Tu Nowa” to trzecia (pomijając świąteczny album) studyjna płyta Anny Wyszkoni, która na sklepowych półkach pojawiła się 31 marca nakładem wytwórni Universal Music Polska. Kolejnym singlem promującym album została piosenka “Zanim To Powiem”, do której tekst napisał Maciej Durczak. Przed chwilą w sieci pojawił się oficjalny teledysk do tego numeru, który nakręcony został we Wrocławiu. Reżyserią i scenariuszem klipu zajął się Pascal Pawliszewski.

“Kręciliśmy ten teledysk w dość niecodziennych warunkach. Było mrocznie, intrygująco, a momentami nawet niebezpiecznie. Nocny rajd ulicami miasta nie należy do moich codziennych i najbardziej ulubionych zajęć, ale przyznam, że ta piosenka wzbudza we mnie emocje, które pozwalają na więcej niż odrobinę szaleństwa. Nigdy wcześniej nie jechałam w pędzącym aucie wychylona do połowy przez okno i nikogo do tego nie namawiam. Zachęcam jednak do obejrzenia efektów naszej całonocnej pracy. Czułam się, jak na planie dobrego thrillera z mocnym wątkiem damsko-męskim. Najchętniej obejrzę ten teledysk… za dwadzieścia lat z wnukami. Tylko czy wtedy taki „kryminał” będzie jeszcze na kimkolwiek robił wrażenie…?”.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus