Anita Lipnicka prezentuje nowy singiel “Z Miasta”

Anita Lipnicka przygotowuje nowe piosenki, które znają się na jej nadchodzącej płycie (premiera jesienią). Wokalistka zaprezentowała właśnie nowy singiel nagrany wspólnie z zespołem The Hats.

Zbliżający album Anity Lipnickiej do sprzedaży trafi w listopadzie 2017 roku dzięki wytwórni Warner Music Poland. Kolejną zapowiedzią płyty, po singlu “Ptasiek”, jest kompozycja “Z Miasta”, która dziś (14 lipca) trafiła do serwisów streamingowych. Utwór został stworzony we współpracy z zespołem The Hats, z którym Anita Lipnicka pracuje nad nowym albumem.

“Mimo, że płyta ukaże się dopiero w listopadzie, zależało mi aby ta piosenka zaistniała już teraz, w lecie. Jest na nią idealny czas i pora, bo mowa o pragnieniu wyrwania się z cywilizacji, o songu ku czci natury, poczuciu swobody i wolności, jakie daje nam obcowanie z przyrodą. Żyjemy za szybko, zbyt mechanicznie. Spalamy się, zatapiamy w betonie, gubimy siebie w wyścigu o nic w otoczeniu wielkomiejskich scenografii. Czas się zatrzymać. Czas wrócić do źródeł”.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus