dnce-goodday

Animowany mini klip od DNCE! Obejrzyj teledysk do “Good Day”

Amerykańska grupa DNCE w ostatnim czasie wydała piosenkę “Kissing Strangers”, która była pierwszym singlem zapowiadającym nową płytę lub nowym utworem z reedycji krążka “DNCE”. Zespół przez ostatnie miesiące skupiał się głównie na koncertowaniu, jednak do sieci trafił właśnie ich nowy klip. Nie jest to jednak wizualna odsłona nowego utworu, ale… piosenki z albumu “DNCE” wydanego jeszcze w 2016 roku!

Utwór “Good Day” wchodzi w skład krążka “DNCE” wydanego 18 listopada 2016 roku nakładem wytwórni Republic Records. W późniejszym czasie DNCE wydało zupełnie nowy utwór “Kissing Strangers” z udziałem raperki Nicki Minaj, który miał zapowiadać prawdopodobną reedycję albumu lub zupełnie nowe wydawnictwo. Wydanie klipu do “Good Day” może wskazywać jednak na reedycję krążka, która może mieć swoją premierę już niedługo. Sam teledysk został nagrany przy pomocy animacji poklatkowej autorstwa japońskiego artysty SONIC’a, a jego aktorami są pacynki przypominające członków grupy DNCE. Niestety na ten moment cieszyć się możemy jedynie trochę ponad minutową wersją klipu, nie wiadomo na dzień dzisiejszy czy światło dziennie ujrzy jego pełna wersja.

Przypomnijmy, że grupa zaprezentowała światu swój debiutancki, eponimiczny album jeszcze w listopadzie zeszłego roku. Wydawnictwo promował singiel “Body Moves”, który niestety nie zdołał odnieść tak dużego sukcesu jak hitowe “Cake by the Ocean”. Animowany klip do utworu “Good Day” możecie obejrzeć poniżej. Jak Wam się podoba taka odsłona?

Udostępnij na Google Plus