bethditto-inandout

Animowany klip od Beth Ditto! Zobacz teledysk do “In And Out”

Wokalistka zespołu Gossip, Beth Ditto miesiąc temu zadebiutowała swoją solową płytą “Fake Sugar”. Wokalistka ma na swoim koncie aż 6 albumów wydanych z zespołem, a ponadto nagrywała z takimi legendami jak Blondie, Cerrone, czy DJ Netsky. Najnowsze solowe wydawnictwo jak dotąd promował utwór “Fire” wydany przedpremierowo w kwietniu tego roku, przyszedł jednak czas na nowy singiel!

Piosenka “In And Out” to drugi singiel Beth Ditto promujący jej debiutancki album “Fake Sugar”. Utwór został napisany przez Beth przy współpracy z Jennifer Decilveo, która była również zaangażowana w tworzenie całego albumu. Parę dni temu na kanale artystki miał premierę specjalny animowany lyric video do najnowszego singla, który został wyprodukowany przez studio Digital Twigs. Nie wiadomo na razie czy nagrany zostanie również normalny teledysk do “In And Out”, niestety w tym momencie nie ma jeszcze żadnych potwierdzonych informacji na jego temat.

Przypomnijmy, że Beth Ditto z grupą Gossip nagrała sześć płyt, z których ostatnia “A Joyful Noise” z 2012 roku zdobyła spory rozgłos m.in. dzięki przebojowi “Move In The Right Direction”. Sama artystka odwiedzi również niedługo Polskę za sprawą solowego koncertu w klubie Progresja, który odbędzie się 24 września. Animowany teledysk do nowego singla “In And Out” możecie obejrzeć poniżej. Jak Wam się podoba animowana interpretacja utworu?

Udostępnij na Google Plus