Adele przeżywa kryzys twórczy? | POPHEART.pl

Adele przeżywa kryzys twórczy? “Moje najlepsze piosenki powstają kiedy jestem w depresji, a teraz jestem szczęśliwa”

Brytyjska wokalistka i autorka tekstów Adele zakończyła niedawno promocje związane ze swoim ostatnim wydawnictwem. Artystka zmuszona była jakiś czas temu odwołać dwa finałowe występy podczas swojej trasy koncertowej, która, jak sama jeszcze niedawno wyznała, mogła być prawdopodobnie także jej ostatnią. To jednak nie koniec problemów wokalistki – według najnowszych informacji cierpi ona dodatkowo z powodu kryzysu twórczego, który jest prawdopodobnie spowodowany tym, że Adele jest… zbyt szczęśliwa!

Fani Adele nie mają ostatnio powodów do radości. Artystka jeszcze niedawno wyznała, że jest zmęczona koncertowaniem i robi to tylko ze względu na fanów, a teraz okazuje się, że na jej kolejny album również przyjdzie im trochę poczekać. Jak zdradził DJ Fatboy Slim, sąsiad Adele (jaki ten świat mały!), w wypowiedzi dla gazety Daily Star, wokalistka przeżywa obecnie kryzys twórczy, a wszystko z powodu bycia… zbyt szczęśliwą! Wszystkie jej największe hity powstały bowiem kiedy była w trudnych chwilach, stąd jej problemy z tworzeniem nowych tekstów.

Adele powiedziała mi, że ma problemy z pisaniem tekstów na swoją czwartą płytę. Jak sama powiedziała: “Wszystkie moje najlepsze utwory powstały kiedy byłam w depresji, a teraz jestem naprawdę szczęśliwa.”

Przypomnijmy, że najnowszy album wokalistki zatytułowany „25” ukazał się jeszcze w 2015 roku. Najwyraźniej na nową muzykę przyjdzie nam kolejny raz trochę poczekać, jednak nie jest to jeszcze rekordowy okres oczekiwania fanów na nowy materiał – różnica między „25” i poprzednimi albumami wokalistki, „19” i „21”, wynosiła bowiem odpowiednio trzy i cztery lata. Trzymamy mocno kciuki za Adele!

Udostępnij na Google Plus