Aaron Carter prezentuje teledysk do kolejnego utworu z EP-ki “LøVë”! Zobacz klip do “Sooner or Later”

Amerykański wokalista Aaron Carter kontynuuje promocje związane ze swoją najnowszą EP-ką. Choć artysta szczyt swojej kariery osiągnął już ponad piętnaście lat temu i ma na swoim koncie jak dotąd cztery studyjne albumy, to jednak wciąż próbuje ponownego zaistnienia w amerykańskich mediach. Mimo ostatnich kontrowersji, o których od kilku dni huczy cały internet, Aaron postanowił nie zawieszać swojej działalności muzycznej i właśnie zaprezentował fanom swój nowy teledysk.

Utwór “Sooner or Later” zadebiutował na najnowszej EP-ce Aarona Cartera zatytułowanej “LøVë”, która ukazała się w lutym tego roku nakładem wytwórni Z Entertainment. Singlem promującym wydawnictwo była piosenka “Fool’s Gold”, która trafiła w ręce fanów rok wcześniej. Teledysk do “Sooner or Later” trafił do sieci 20 lipca – dosłownie kilka dni po tym, gdy amerykańskie media obiegła informacja o jego aresztowaniu w związku z jazdą pod wpływem alkoholu i posiadaniem marihuany. Wokalista przeprosił co prawda za swoje zachowanie w programie Entertainment Tonight, jednak nie przekonał on jak widać wystarczająco amerykańskiej publiczności, która od kilku dni śledzi i komentuje jego ostatnie poczynania.

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album Aarona Cartera trafił do sprzedaży we wrześniu 2002 roku nakładem wytwórni Jive. Przez kolejne lata wokalista próbował o sobie przypomnieć kilkukrotnie, jednak jak dotąd bez większego skutku – zmienić ma to najwyraźniej teledysk wydany w momencie, gdy pierwszy raz od lat Carter jest znów na językach. W końcu nie ważne jak, ważne żeby mówili…

Udostępnij na Google Plus