Wspólny utwór Clean Bandit i Mariny Diamandis JUŻ JEST! Posłuchaj studyjnej wersji piosenki “Disconnect”

Angielska grupa Clean Bandit przygotowuje się do rychłego powrotu ze swoim drugim studyjnym albumem! Po wydanych niedawno singlach „Rockabye” oraz „Symphony”, które okazały się ogromnymi hitami na listach przebojów na całym świecie, zespół skupił się nad dalszymi pracami nad swoim nadchodzącym krążkiem, którego premiera już wkrótce. Aby ułatwić fanom oczekiwanie grupa właśnie zaprezentowała kolejny utwór, na który fani czekali ponad dwa lata!

Piosenka “Disconnect” jest już czwartym promocyjnym utworem zwiastującym drugą studyjną płytę zespołu, która swoją premierę będzie mieć prawdopodobnie w drugiej połowie tego roku nakładem wytwórni Atlantic Records. W utworze gościnnie pojawi się także znana wokalistka Marina & The Diamonds, a premiera kompozycji w serwisach streamingowych oraz sprzedaży cyfrowej odbyła się 23 czerwca. Warto wspomnieć, że utwór w wersji na żywo miał już swoją premierę podczas festiwalu Coachella w 2015 roku, a zaprezentowana kompozycja jest jej pierwszą wersją studyjną, która ujrzała ostatecznie światło dzienne.

Przypomnijmy, że dyskografię Clean Bandit zamyka wydany w 2014 roku album „New Eyes”, z którego pochodzi jeden z największych dotąd hitów grupy zatytułowany „Rather Be”. Zespół ogłosił także niedawno kolejną część swojej światowej trasy koncertowej, która rozpocznie się już w październiku. Utworu “Disconnect” z Mariną Diamandis możecie posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba? Czekacie na nowy album Clean Bandit?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus