Matthew Koma prezentuje swój kolejny singiel! Zobacz lyric video do kompozycji “Suitcase”

Amerykański wokalista i autor tekstów Matthew Koma od dłuższego czasu pracuje nad swoim debiutanckim albumem, który ukazać się ma prawdopodobnie już w tym roku. Po wydanych niedawno singlach „Kisses Back”, “Hard to Love” oraz “Dear Ana”, z których ten pierwszy niespodziewanie dotarł niedawno do 10. miejsca polskiej listy przebojów i zdążył pokryć się złotem, artysta postanowił iść za ciosem i skorzystać z dobrej passy: do sieci trafił właśnie jego kolejny singiel.

Piosenka „Suitcase” jest już czwartym singlem z nadchodzącego debiutanckiego albumu Matthew Komy, który ukazać się ma prawdopodobnie już w tym roku. Premiera kompozycji odbyła się 16 czerwca poprzez wytwórnię RCA Records oraz Sony Music, a słowa do utworu stworzyli tym razem Nicholas Audino oraz Lewis Hughes. Warto wspomnieć, że kompozycja miała swoją premierę w wersji live jeszcze w 2013 roku, kiedy to Koma wykonał ją podczas występu w ramach The Cherrytree Sessions. Na “Suitcase” w wersji studyjnej fanom przyszło więc czekać aż cztery lata.

Matthew Koma - Suitcase cover

Matthew Koma / RCA Records / Sony Music

Przypomnijmy, że wokalista wydał do tej pory dwie EP-ki, z których ostatnia to „The Cherrytree Sessions” z 2013 roku. Koma miał też okazję wystąpić już przed polską publicznością jako support przed koncertem Ellie Goulding w ramach The Halcyon Days Tour, który odbył się w 2013 roku w warszawskiej Stodole, a już jutro, 17 czerwca, wystąpi w naszym kraju po raz kolejny podczas gali Eska Music Awards 2017. Lyric video do piosenki „Suitcase” możecie zobaczyć poniżej. Czekacie na debiutancki album Matthew Komy?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus