„Kobiety łączcie się”! Nowa odsłona teledysku Agnieszki Musiał stworzona przez same zainteresowane

Dziś, 7 czerwca na kanale YouTube Agnieszki Musiał ukazała się najnowsza wersja teledysku „Wolnym tempem”. „Jest to wyjątkowy projekt, bo stworzony przez same kobiety” – mówi Agnieszka i podkreśla, że w swoim przekazie nie chce narzucać niczego słuchaczowi, a zachęcić do własnej refleksji nad swoimi pragnieniami, planami, po prostu życiem.

Właśnie dlatego powstała błogo płyta, której utwory układają się w historię i są jednocześnie zaproszeniem słuchacza do odkrycia w sobie własnego tempa życia. Nosimy w sobie konflikty i przenosimy je na zewnątrz, przez co powielamy schematy których nie chcemy. Tak często żyjemy nie swoim życiem, chodzimy w za ciasnych butach cudzych oczekiwań, jesteśmy niewolnikami co inni o nas pomyślą, tak bardzo skupiamy się na Tym co wydaje nam się, że powinniśmy zrobić. Dlatego nie przegap tej daty i odszukaj własne tempo do czego z serca zaprasza Agnieszka.

 

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus