Katy Perry przeprasza Taylor Swift: “Wybaczam jej i przepraszam za to, co kiedykolwiek zrobiłam”

Katy Perry i Taylor Swift – niegdyś przyjaciółki, a od 8 lat rywalki! W ostatnim wywiadzie Perry postanowiła przeprosić Swift za wszystko. Czy to koniec wojny między piosenkarkami?

8 lat temu Katy Perry zaczęła spotykać się z Johnem Meyerem, który wcześniej wmawiał się z Taylor Swift. Wokalistki pokłóciły się o uczucie do jednego faceta. Od tamtej pory wojna trwała i wydarzyło się wiele nieprzyjemnych chwil. Katy w wywiadzie dla The Thrive Global wybacza i przeprasza Taylor, artystka chce zakopać wojenny topór. Oto co powiedziała:

“Wybaczam jej i przepraszam za to, co kiedykolwiek zrobiłam. Mam nadzieję, że usłyszę od niej to samo. Myślę, że to już czas. Są większe ryby do smażenia, a na świecie są prawdziwe problemy. (…) Kocham ją i chcę dla niej wszystkiego, co najlepsze. Uważam ją za wspaniała kompozytorkę i myślę, że mimo różnic, które nas dzielą, możemy żyć w przyjaźni jako przedstawicielki silnych kobiet.”

W miniony piątek Katy Perry wydała swoją czwartą studyjną płytę zatytułowaną “Witness”. Naszą recenzję tego wydawnictwa możecie przeczytać TU!

Udostępnij na Google Plus