Iggy Azalea potwierdza: TO KONIEC ERY “SWITCH”! Nowy singiel już w lipcu!

Australijska raperka i wokalistka Iggy Azalea wyraźnie nie ma ostatnio szczęścia w muzycznym biznesie. Po kiepskim odbiorze piosenki “Mo Bounce” i komercyjnej porażce singla “Switch”, które ostatecznie nie zapewniły jej oczekiwanej popularności w związku z powrotem na scenę, Azalea stara się robić dobrą minę do złej gry i wciąż przygotowuje się do premiery swojego kolejnego albumu. Raperka w jednym z najnowszych wywiadów potwierdziła to, czego obawiali się fani – era “Switch” stała się właśnie kolejnym zamkniętym rozdziałem jej kariery.

W wywiadzie udzielonym niedawno brazylijskiemu portalowi Portal Pop Line Iggy potwierdziła, że w związku z wyciekiem pierwotnej wersji teledysku i słabym odbiorze promocje związane z singlem “Switch” zostały ostatecznie zakończone. Jednocześnie Azalea wyznała także, że ostateczna wersja klipu do piosenki nie ujrzy już światła dziennego, gdyż… nigdy nie powstała ze względu na wysokie koszta jego ponownego zrealizowania. Nie oznacza to natomiast, że raperka zamierza się poddać – jej nowy singiel ukazać się ma już w lipcu i kolejny raz usłyszymy w nim popularnego gościa.

Rozmawialiśmy o możliwości nakręcenia kolejnego teledysku do “Switch”, ale koszta były bardzo wysokie i musielibyśmy zaangażować w to wiele osób. Ciężko było to wszystko zrealizować. Mieliśmy już wszystko gotowe, zaczęliśmy promocje związane z piosenką, ale potem klip niestety wyciekł. (…) Chciałabym kiedyś zagrać w Brazylii pełny koncert. Mój nowy singiel ukaże się prawdopodobnie na początku lipca i znów będzie w nim partia śpiewana, którą wykonuje specjalny gość.

Wygląda więc na to, że po kilku dotychczasowych modyfikacjach premiera “Digital Distortion” zostanie kolejny raz przesunięta… Warto wspomnieć, że sama zainteresowana też nie jest z tego tytułu zadowolona i dawała temu wyraz już wielokrotnie. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Iggy Azalei zamyka reedycja jej pierwszej płyty zatytułowana „Reclassified”, która zawierała takie hity jak „Black Widow” nagrane z Ritą Orą czy jej największy jak dotąd hit „Fancy” zrealizowany z udziałem Charli XCX. Czy nowy singiel pomoże Iggy kolejny raz wrócić na listy przebojów?

Udostępnij na Google Plus